Ośrodek Turystyczny Kukle

Ośrodek Wypoczynkowy KUKLE położony jest na skraju Puszczy Augustowskiej, nad brzegiem objętego strefą ciszy jeziora Pomorze. Obiekt składa się z budynku hotelowego, gdzie znajduje się zaplecze gastronomiczne.  Budynek hotelowy posiada trzy kondygnacje (parter, pierwsze piętro, drugie piętro) z 90 miejscami w pokojach 2-, 3- i 4-osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, TV i bezpłatnym dostępem do internetu Wi-Fi .

Mamy nadzieję, że zarówno unikalne miejsce, kulinarne osobliwości, jak też dobre wyposażenie naszego ośrodka nie zawiodą Państwa oczekiwań

Rozmieszczenie pokoi

KAŻDY POKÓJ WYPOSAŻONY JEST W TV ORAZ  PEŁNY WĘZEŁ SANITARNY: TOALETA, UMYWALKA, PRYSZNIC

PARTER

♦ Dwa narożne pokoje 4-osobowe (nr 1 i 8), mają wspólny taras z pokojami (nr 2 i 7). Taras z bezpośrednim wyjściem na zewnątrz, z ogrodzonym ogródkiem. Wyposażone są w 3 tapczany i 2-osobową kanapę narożną. 

♦ Sześć pokoi 2-osobowych , każdy z nich ma taras ( 2 pokoje mają łączony). Wyposażone są w tapczan i 2-osobową kanapę narożną (nr 2-7)

♦ Cztery pokoje 2-osobowe bez tarasu. Widok na dziedziniec wewnętrzny ośrodka. Wyposażone są w tapczan i 2-osobową kanapę narożną (nr 9-12)

♦ Dwa pokoje 2-osobowe bez tarasu. Wyposażone w dwa tapczany (nr 13-14)

I PIĘTRO

♦ Dwa pokoje narożne 4-osobowe bez balkonu. Wyposażone są w 3 tapczany i dużą rozkładaną 2- osobową kanapę narożną.

♦ Sześć pokoi 3-osobowych z oddzielnymi balkonami. Wyposażone w 2 tapczany i dużą rozkładaną 2-osobową kanapę narożną. 

II PIĘTRO

♦ Dwa narożne pokoje 5-osobowe z antresolą. Wyposażone w 5 tapczanów. Trzy z nich są na poziomie wejścia do pokoju, a dwa na antresoli – wejście po stromych schodkach. 

♦ Sześć pokoi 4-osobowych z antresolą. Wyposażone w 4 tapczany. Dwa z nich są na poziomie wejścia do pokoju, a dwa na antresoli – wejście po stromych schodkach.